Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy i zwroty

Odstąpienie od umowy i zwroty

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego na adres e-mail: jawormebleznatury@poczta.fm Prosimy również o informację telefoniczną (736-847-003), że taka wiadomość została do nas przesłana (zdarza się, że wiadomości przechodzą automatycznie do folderu spam).

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sklep Internetowy zwraca wszystkie płatności otrzymane od Państwa, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowana o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności dokonany będzie przy użyciu przelewu bankowego na rachunek podany w oświadczeniu.

Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru na własny koszt oraz załączenie oryginału dokumentu sprzedaży (paragonu lub faktury). Zwroty za pobraniem nie są przyjmowane. Odsyłany towar musi być odpowiednio zapakowany do transportu. Jeśli oryginalne opakowanie nie jest dostępne. Powinni Państwo zapewnić opakowanie, tak aby produkt był należycie zabezpieczony na czas transportu. W przypadku, gdy zwrócony towar znajduje się w stanie innym niż pierwotnie wysłany tj. posiadający uszkodzenia mechaniczne wynikające z użytkowania, montażu lub demontażu, firma Jawor Meble z Natury zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów części zamiennych, naprawy lub utraty wartości spowodowanej tym uszkodzeniem. Zwrotowi nie podlegają wyroby nieprefabrykowane, czyli wykonane na indywidualne zamówienie lub dokonano w nich zmian wymiarów, kolorów, itp. na życzenie Kupującego (ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art. 38 pkt. 3). Więcej na temat zwrotów znajdą Państwo w Regulaminie Sklepu.

Adres do zwrotów

Jawor Meble z Natury Marcin Jaworski
ul. Kołobrzeska 13E, 78-600 Wałcz

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 45 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
łatwo szybko i wygodnie
2024-01-14
Produkt świetnej jakości. Pięknie zapakowane.
pixel